edaplus.info

Tervisliku toitumise reeglitel põhinevad maiustused, joogid, kastmed, salatid ja muude roogade retseptid. Laadige alla meie retseptid, raamatud ja videoõpetused. Ilma makseta!

UUS

Uusimad teadmised tervisliku toitumise ja toiduvalmistamise kohta tänapäevastes pakendites! Kohaletoimetamine allalaadimislingi kaudu.

Kulinaaria

meistriteosed

Vürtsikas

vürtsikute vürtsidega

Mahlane

õrna maitsega

Ergutav

õrna aroomiga

Appetinoe

seemikutega

Krõbe

õrna maitserohelisega

Saage kőik kätte!

Teadmised annavad tugeva korralduse, suurema teadlikkuse,
areneb intuitsioon

Alena Kaiser, Serre (Kreeka)

See koolitus on leid, sest kõik on süsteemi kokku pandud,
ja pole vaja muud otsida

Jana Sten (Teleschuk), Tallinn (Eesti)

Pärast teadmiste omandamist sai selgeks, mis tüüpi põhiseadus mul Ayurveda jaoks on,
ja mida nüüd vaja teha ja kuidas süüa

Marina Mosina, Korolev (Venemaa).

Koolitus, nagu tavaliselt, sai inspiratsiooni,
soojust ja rõõmu

Alena Radosteva, Berezniki (Venemaa)

Arvamused RÕIVAKE MAAILMA

Kui soovite kirjutada meile arvustuse läbitud koolituskursuse, koolituse kohta;
kui palju nad teid aitasid; oli roog maitsev
vastavalt meie retseptidele kirjutage meile.

Arvustused võetakse vastu kirjalikult või videoformaadis..
Kui nõustute oma arvustuse saidile postitama,
teata sellest.
Sel juhul lisage foto ja kirjutage kontaktandmed,
mille saab avaldada saidil.

Info Plus

Infoteenus Info Plus asub Kaukaasia mineraalvee piirkonnas. Sihtasutuse ajalugu algab 2003. aastast.

Sel ajal pakkus telefoni teel teavet Plussi kaupade ja teenuste kohta infoteenus Mineralnye Vody elanikele. Aastad lendavad mööda ja siin on ettevõtte uuendatud vorming Internetis, mugav ettevõtete kataloog, kus väljastatakse kontaktteave, logo ja ettevõtte kirjeldus.

Uudisteplokk on täidetud värskete uudistega Mineralovodski rajoonist ja Stavropoli territooriumilt. Uudisteallikas linnaosavalitsus.

Mitte väikest ja olulist rolli mängib veebitelevisiooni funktsioon. Internetisõltuvuse ajastul on üks väikestest võludest võimalus vaadata oma lemmiktelesaateid ja filme koduteleviisorites ja arvutites, aga ka mobiilseadmetes, mis on alati meiega.

Kõik tuntud telekanalid, näiteks: reede, Venemaa 24, MIR 24, NTV, TV 3 ja muidugi muusikakanalid: Chanson TV, 9 Wave (kaukaasia muusika), RUTV, HITTV ja MUZ meie veebisaidil.

Kulinaarsed retseptid maitsvaks eluks.
Retseptid fotode ja videotega

Meie kulinaarne sait on tohutu kulinaarne retseptiraamat, kus on üle 114 tuhande ca 100 rahvusköögi roogade retseptid. Selles maitsvate toiduretseptide purgis on palju kulinaarseid retsepte koos fotodega, retsepte koos küpsetusprotsessi järkjärguliste fotodega. Mugav otsingusüsteem võimaldab teil kiiresti leida õige maitsva retsepti - kodus ja kokkadelt, kallis ja odav, lihtne ja mitte nii. Meie kollektsioonis on hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi valmistamise retseptid, iga päeva retseptid ja fotodega pühadetoitude retseptid, koduköögi saladused, näpunäited, mida valmistada ning kuidas maitsvat ja kiiret süüa.

Loe, tee süüa ja naudi sööki!

Uusaasta retseptid 2020 - Roti aasta. Kuidas sättida ja kuidas pidulikku lauda kaunistada.

Vanade ja uute retseptide ja toodete päritolu, huvitavad kulinaarsed faktid

Klassikalised retseptid fotodega, teave toodete ja nende valmistamise meetodite kohta

Kanatoitude valmistamise saladused

Kuidas valmistada lapsetoite nii lapsele kui ka lapsele

Lihtsad retseptid - lihtsaimad retseptid igaks päevaks, lihtsad retseptid lihtsateks roogadeks

Puhkuseretseptid koos fotodega, sünnipäevaretseptid ja lihtsalt kaunid toidud - lauakaunistused

Maitsvad ja kiired retseptid hommiku-, lõuna-, õhtusöögi valmistamiseks, kiirete roogade kiire retseptid - kiiremat teed pole!

Alates odavast retseptist tervislikust hommikusöögist - lõpetades peene retseptiga romantiliseks õhtusöögiks, ulatub inimese südamesse tee kõhu kaudu läbimise saladused

Umbes dieedid, madala kalorsusega retseptid, kuidas kaalust alla võtta, elu ja toitu nautides

Maailma rahvaste parimad ja maitsvad retseptid

Originaalsed ja ebaharilikud retseptid, mis öeldakse: “Vau!”

Mitte ainult mee ja õlle, vaid ka muude jookide segamise saladused alkohoolsetes ja alkoholivabades kokteilides

Mida on huvitav teada, mida sööte

Terviseretseptid, dieediretseptid, tervisliku toitumise näpunäited

Inimese südamesse aju kaudu tee läbimise saladused.

Mida nad joovad ja mida staarid söövad?

Aruanne toidutootjate näitustelt. Lood kuulsate ja siiani tundmatute kaubamärkide toodetest

Kulinaarsed retseptid fotodega

Seal on imelisi tooteid, mis võivad parandada peaaegu kõigi roogade maitset. Need muudavad toidu maitsvamaks ja viivad selle isegi kõrgemale tasemele. Mis need tooted on ja kuidas need töötavad,.

Sellest lihtsast, kuid äärmiselt maitsestatud leivast on viimase 30 päeva jooksul saanud kõigi USA osariikide populaarseim retsept..

Ostja esimene reegel: enne toote ostukorvi panemist peate uurima selle etiketti, veendumaks, et toote koostis ja kvaliteet teile sobivad. Ja mida teha veebist tooteid ostes?

Võidupüha auks valmistasime 5-käigulise piduliku õhtusöögi, mis põhineb eelmise sajandi 40ndate autentsetel retseptidel..

On kätte jõudnud aeg noorte hapuoblikaste, värskete spinatite ja peedikasvatuste jaoks. Ärge ennast vaoshoige, ostke vürtsikat vesikressi, hapukapsast, küüslaugu looduslikku küüslauku, tervislikku spinatit.

Kuulujutud omistasid sidrunitele ja ingverile raviomadusi, mis võivad koroonaviirusest üle saada. Kuid on tooteid, millest teadlased räägivad pandeemia tegelikest eelistest..

See kook on lihtsalt ülitähtis kõigile, kes on vanemad kui 35 aastat. Kindlasti mäletate, et sõid seda pühade ajal kodus või proovisite ära. Ta on autentne ja vapustav - selline praegu.

Nende ilusate pirukate retsepti rääkis meile maagiline tüdruk, suurepärane disainer Yana Frank. Ja ta on tema vanaema. Ja see vanaemalt

Lisaks röstsaiale võite serveerida rohelise segu salatit kirsstomatitega, maitsestatud pastaga balsamiciga. Samuti sobivad lihtsalt hakitud värsked toored köögiviljad (kurgid, seller, daikon, porgandid)

Gastronoomia mulle ja mu kassile

Pidu looduses

Me kohtume lihavõttepühade ilusti

Nüüd saavad kõik spetsialistidega vestelda. Toitumise ja biotehnoloogia föderaalse riigieelarvepädeva institutsiooni baasil on elanike nõustamisküsimuste tugikeskus teabekeskuses..

Tasuta jalutuskäik, “lapsehoidja” ja loomade liigne kokkupuude: Moskvast ja Moskva piirkonnast pärit lemmikloomadele, kelle omanikud kannatasid koroonaviiruse pandeemia all, on saadaval üle 1400 teenuse..

Moskva arhiivi ja minu dokumentide avalike teenuste keskused on käivitanud virtuaalse muuseumi, mille eksponaatideks on umbes 7500 dokumenti ja sõjaaja esemeid

Ajakirja Toidupood uus number

Ajakirja Gardener uus number

Kulinaarne sait, kus on kõige huvitavamat teavet teie enda köögis kontrollitud toidumaailma ja retseptide kohta

  • Kõige olulisem teave toidumaailmas toimuva kohta: kulinaarsed suundumused ja revolutsioonilised avastused
  • Üle 500 tuhande tõestatud retsepti
  • Töötoad samm-sammult fotograafiaga
  • Tuntud peakokkade näpunäited ja näpunäited erinevate roogade keetmise, toodete valiku ja tehnoloogiate kohta, mis muudavad elu oluliselt lihtsamaks
  • Eksperttooted ja terviseartiklid
  • Toit kunstis, muusikas, kinos
  • 4 toimetuse kööki
  • Aktiivsete kasutajate sotsiaalne võrgustik

Toit pluss info koju

Kuidagi olen väsinud. märg külm.

Treening: abs ja kaldus.
Preester Krepaturit pärast eilseid rünnakuid-kiiged-kiiged tahapoole. Hea) Nii et lihased elavad oma lihaste elu. Mulle meeldib krepatura, kuigi Obukhovsky venitusarmid on sellised, et krepatura on pärast tunde haruldane. Kuid minu jaoks ei töötanud lihaste ummistumine - alati rõõm, ilmselt publiku harjumus -, nii et see ei õnnestunud.

KogusKaloridOravadRasvadSüsivesikud
Intensiivne jama378,214,79.956,3
Tee, pruulitud, valmis kraaniveega5001.5
KOKKU82038314957
KogusKaloridOravadRasvadSüsivesikud
Hirss116,841.122,7
Veiseliha aurutatud kotletid275,222,417,94.9
Porgandid, keedetud, soolata350,80,25.2
Kastmeks39,11.42.91.4
Tomat (tomat), kasvuhoone10.80,502.9
Magus punane pipar12.40,602.4
KOKKU548489292239
KogusKaloridOravadRasvadSüsivesikud
Päevalilleseemned60,12.15.31.1
Röstitud maapähklid125,25.210.42.7
KOKKUkolmkümmend1857viisteist3
KogusKaloridOravadRasvadSüsivesikud
Kodujuust 5% rasva147,921.45.13.1
Õun46,10,40,49.6
Vesi0000
Merikapsas (pruunvetikas)12,50,50,11.5
Kõvaks keedetud muna174,614,112.80,8
Tee, pruulitud, valmis kraaniveega2.5000,8
KOKKU111038336kaheksateistviisteist
PÄEV KOKKU250814418866116

Noh, ma olen küps oma loo kirjutamiseks.
Olen nüüd 42-aastane. Kõrgus 165, kaal 60,7 nüüd, kaal läheb 57 kg.
Lapsena olin väike ja õhuke, sõin halvasti, ei söönud palju, praktiliselt ei söönud liha ja piimatooteid. Miks ma ei söönud, ma ei tea, ma ei meeldinud neile, nad tekitasid iiveldust, eriti liha. Nüüd söön liha, kala ja piima. Liha, kuigi mitte tegelikult, aga ma küpsetan seda ise hästi ja mulle see meeldib. Ma armastan piima väga.
Ja pärast kooli lõpetamist töötasin suvel ülikooli ees 3 kuud pagarikojas ja sain väga hästi hakkama, hakkasin kaaluma 65 kg, mis kaal enne oli, ma ei tea, aga ma arvan, et kuskil 57-58.
Ülikoolis kaotasin kindlasti kiiresti kaalu, sain 58-60. Ja siis hakkas ta kaalu jälgima. Kiiged olid tavaliselt vahemikus 58 kuni 63. Tüüp - viskas piisavalt kiiresti minema. Nii ma siis elasin.
25-aastaselt abiellusin, kaal oli 60–62. 27-aastaselt sünnitas ta tütre, 70 kg tuli haiglast tagasi.
Ja siis algas minu võitlus ülekaaluga... See kaotas kaalu 68-ni, siis võttis stressi taustal kaalus kuni 75 kg. Siis jättis ta kõik, otsustas, et nii tunnen end normaalselt ja lõdvestunult.
Ühel päeval sain kaaludele - 84 kg. Oh jumal. Hakkasin õppima erinevaid kaalukaotuse tehnikaid. Lugesin P. Braggi. Ja otsustasin proovida paastumist. Selgub, et mul on hea nälgida, kuid ma tulin näljast välja, siis olin alati vale, ja vastavalt sellele tagasin järk-järgult kõik kilogrammid tagasi ja isegi koos oma sõpradega. Alates 84-st tühja kõhuga ja muudest dieetidest kaotas naine kehakaalu kuni maksimaalselt 69 kg. Siis ma juba otsustasin, et mul on mugav 68-69.
Ja siis algasid mu elus muutused, lahutasin abikaasast, probleeme ja raskusi oli palju, siis otsustasin kolida, selle tulemusel kolisin kahe aasta jooksul kolm korda, teistesse asulatesse, uude töökohta, uude majja, uutesse raskustesse. Ja 2016. aastaks, 1. aprilliks, hakkasin kaaluma 96 kg. Ja terviseprobleemid algasid. Mu selg valutas nii, et ma ei saanud tundide kaupa painduda, isegi end operatsioonile sättida.
Ja 1. aprillist 2016 algas minu uus elu. Minu viimane elukoht sobis mulle ja otsustasin siia jääda, ostsin korteri, töö on hea, kõik sobib mulle, mulle see linn väga meeldib. On aeg enda eest hoolitseda.
Pöördusin tagasi terapeutilise paastumise ja dieetide juurde ning pooleteise aasta pärast kaotasin kaalu 63–65-ni, mis on muidugi hea, palju, aga siis ma lõdvestusin ja osa kg naasis, 82 sai. Ta asus taas mõttesse, ühendas kalorite arvestamise, kehalise aktiivsuse paastuga ja alates selle aasta septembrist läks ta sellele saidile. Kui kahju, et ma polnud teda enne maha jätnud. See on lihtsalt super sait!
Viimase kahe aasta jooksul olen basseinis ujumist ühendanud, see pinguldab nahka väga hästi. Nüüd on rahaga pingeline, endiselt pole hüpoteeki ega ujumist, kuid teen seda kodus kolm korda nädalas. Valisin vajalike lihasgruppide jaoks harjutused (ja need on peamiselt käed ja kõht) ja teen neid kodus ise.
Ma ei välista nälgimist. Muidugi on tal palju miinuseid, kuid on ka plusse. Kontrollisin ennast. Mu selg lakkas haiget tegemast. Absoluutselt. Arstide sõnul pole üldse probleeme, mis olid varem. Paastumisega eemaldasin neerudest liiva. See oli valus, kuid ta läks ise välja. Nälg parandas mu keha. Nüüd, kui hakkan haigeks jääma, olen kaks või kolm päeva näljane ja kõik möödub ilma ravimiteta. Noh, nüüd ma nälgin 4 korda aastas aastaaegade vaheldumisi 7-8 päeva (kõige pikem paast oli mul olnud 18 päeva).
AGA! Ma ei kutsu nälga. See on väga kahjulik! Ja see on minu isiklik valik.
Nagu nii. Nüüd kaalun 60,7 kg ja olen selles kaalus juba väga mõnus. Ainult väike käte ja kõhu naha nõrgenemine häirib mind, kuid jätkan tööd ja arvan, et aja jooksul see pinguldub, isegi pärast kuu pikkust koolitust on väikesed, kuid nähtavad tulemused.
Mulle väga meeldib õige tasakaalustatud toitumine. Kalorite arvestamine ja menüü planeerimine ei häiri mind üldse. Ja jah, nüüd mõistan, et ma pean kaaluma 57–58 kg ja pingutan selle kaalu nimel ja arvan, et 2020. aasta suveks saavutan selle tulemuse ja isegi parandan seda natuke.

Foto selguse huvides.
1.2015 aasta.
2.2016 aasta.
3 2017 aasta. Siis olid suured kasumid ja katkestused.
4. Poolteist kuud tagasi.
5. Täna. (Mul on väga paksud püksid seljas, sest väljas on täna väga külm)
Kahe viimase foto vahel on kaalu erinevus 4-5 kg.

Tere, kõik! Nii on käes aeg jagada oma edulugu. Täna nägin kaalude peal 65-kilogrammist kehakaalu. Otsustasin, et mul pole vaja enam kaalu kaotada. See on minu viimane ja lõppeesmärk. Järgmisena plaanin säilitada kaalu ja tegeleda spordiga. Tahan tänada tervishoiuministeeriumi loojaid ja ka selle alalisi elanikke toetuse eest. See tee oli pikk ja raske. Kõigile, keda huvitab selline lugu nagu mina on jõudnud kaaluni 125kg + ja vahetulemused, võite vaadata minu ajaveebi alt

Niisiis, ma lisan raporti Kaal enne ja pärast, enne ja pärast ning fotod, mida sain enne ja pärast kaevata.Samuti võtsin täna välja oma jope, mida kandsin 2015. aastal, panin kolme jope selga, see on vihmamantel peal. ja see vaba ruum jäi alles. Lisan selguse huvides ka foto. See on õhukeste jalgade all nähtav. Palju pilte. Naryl sülearvuti tagumistel tänavatel. Kuid võrrelda on midagi!

See ei ole minu loo lõpp. Jätkan päeviku pidamist, jään hooldusele.
Kokku kaotasin kaalu 3 aasta jooksul. 125-lt 65-le. 60 kilo langes. Pisaraid valati ja veelgi enam.

Kuid kõik on tõeline, kui selle välja mõelda ja kõike soovida! Õnne kõigile. Usu endasse.

Ma jäin kuidagi oma “aastapäeva” vahele - 3 aastat MOH-sse.
Vaatan linti harva, kirjutan veelgi harvemini. Kuid Keto ümbruse hüpe ei jätnud mind ükskõikseks.
Ütlen kohe, et see pole kutse aruteluks. Jagage lihtsalt oma kogemusi sellisena, nagu nad on.

Nii et 2016. aasta sügisel ei tahtnud ma kaalust alla võtta. Pärast 40-aastast ebaõnnestunud võitlust otsustasin, et parem on jätta keha rahule. Lõppude lõpuks olen olnud 2-aastaselt madala kalorsusega dieedil, kui endokrinoloogid diagnoosisid neuroendokriinset rasvumist ja käskisid mu vanematel "jälgida" ja "piirata". Selle tulemusel veetsin kogu oma elu piirangute all ja valvas järelevalve all.
Dieet number 8, paastupäevad - kõik oli asjata. Kalorites 1600-1700 kaotasin alguses 10-12 kg ja siis sain juurde 20-25, misjärel külmutas kaal paar aastat ja siis lugu kordus. Ei, ma ei hakanud pärast defitsiiti “sööma”. Nii toimib metaboolne kohanemine. See kattis minus tekkinud puudujäägi ((((Kuid 70-80-ndatel ei teadnud isegi arstid sellest nähtusest teada. Arvati, et õhem inimene on füsioloogiliselt identne tavalise inimesega, mitte rasvunud. Jah, ja kalorite arvestamine oli vaevarikas ja ebatäpne. Nii sain kaalus 90 kg). kuni 155.
Seetõttu, kui äkki ilmus diabeet ja veresuhkur tõusis normaalselt 6,8-7 silmade ette, ei läinud ma isegi endokrinoloogi vastuvõtule. Justkui ma ei tea, mida mulle soovitatakse. Söö 1200 kcal juures. Kaalu kaotama. Inimese 150 kilo kaalust alla võtmiseks ei pea olema seitse laot. Parem ütlete, kuidas siis elada?
Ja otsustasin ise diabeediga võidelda. Noh, mitte päris ise, aga populaarse diabeediblogi pidava arsti Dilyara Lebedeva mõjul. Selles soovitab ta peamiselt vähese süsivesinike sisaldusega toitumist. Noh, sellel on loogika. Ja mis kõige tähtsam, selleks pole vaja kaalust alla võtta, eks? Ja ma kartsin väga kaalust alla võtta. Kui ma kaotan jälle 10 kilo ja valin 20 või isegi 30, kas keha talub sellist pilkamist? Tema, kaalu kaotamine ei ole minu saatus, ma õpin elama sellisena, nagu ma olen.

Nii et vahetasin madala süsivesikusisaldusega. Kuu aega arvestasin iga ühikut, enne seda ei tarbinud ma lihtsaid süsivesikuid ja lõikasin siin keerulisi. Minimaalselt puuvilju, teravilju ja köögivilju. Ja valgud ja rasvad ilma piiranguteta.
Seda oli keeruline arvestada ja otsisin mugavat võrguteenust ning mulle meeldis kõige rohkem MOH: hea kalkulaator, rikkalik andmebaas. Siin ma pikutasin. Ja KBZhU soovitusel “viskasin” kohe. 1378 kcal, 128g süsivesikuid - ei, see ei sobi mulle!
Sõin 1700–1800 kcal, see oli üldiselt rahul, kuid unistasin ikkagi apelsinidest ja hurmadest.

Tulemus oli pehmelt öeldes ootamatu. Poolteise kuu jooksul sellisest toitumisest kaotasin 5 kg kaalu. Puudust pole. Suhkur langes pärast söömist 11.-7. Kuid hommikune paastumine on kasvanud. Varitsus!!

Noh. Kui kaalu kaotamine juhtus niikuinii, siis ei jäänud enam midagi kaotada, arvasin ma. Las ma arvan, et proovime süüa vastavalt nendele normidele. Puhtalt põhimõttest: veenduge, et minu diabeeti selliste asjade jaoks ei tehta. Ja 1378 kcal söömine 128 g süsivesikutega on kasutu.

Üldiselt juhtus järgmine. Järgisin 2 aastat tervishoiuministeeriumi norme ja kõigepealt kaotasin 3-4, siis 1-2 kg kuus. Kokku kaotas ta 80 kg, millest 4 naasis „säilitada“ - sellest hoolimata on minu metaboolne kohanemine endiselt väga väljendunud (
Veresuhkur normaliseerus pärast 2-nädalast defitsiiti. Sõltumata süsivesikute üldkogusest. Muidugi, ma ei söönud ikka suhkrut ja jahu.

2 aastat kaalu kaotamiseks ja 1 aasta hoolduseks katsetasin BJU-d erinevatel viisidel. Tegin ka valgupäevi ning rasva ja süsivesikuid. Vähendas ja tõstis erinevate toitainete norme.
Niisiis jõudsin rasvade osas järeldusele, et vaatamata rasvaperioodide lihaste joontele ei mängi rasvasisaldus üldiselt mingit põhilist rolli. Üldse ei saa neid siiski välistada - juuksed, küüned, jälle peristaltika. Seetõttu lisan ohkega ikka 50–60g rasva päevas. Ohkamisega, sest suure heameelega oleksin söönud rohkem puuvilju või rasvavaba piima. Häbi on süüa 30 g tavalist juustu 50 g vähese rasvasisalduse asemel. Olen näljane rasvade toitude järele, ma ei saa liiga täis. Kuid see on vajalik - see on vajalik. Sõtku päevalilleseemned, mandlid, lisa kohvile koor, küpsetades munakollased.

Kuid liigne süsivesikute sisaldus mõjub kaalukaotusele tõesti halvasti. Pisut üle 150g - tuleb ja zhor ning paistetus ja kõht on kahtlaselt sama raskusega ümardatud. Teise õuna suhu tõmmates peate ennast tõmbama. Se la vie.