Kirsikompott talveks - 10 lihtsat kirsikompoti retsepti

Kompott on traditsiooniline magustoidujook ja selle valmistamiseks on palju võimalusi. Kodus valmistatakse seda värsketest või külmutatud marjadest, kuivatatud puuviljadest..

Kirssidest valmistatud kompott on väga populaarne - ilus rikkalik värv, aroom ja iseloomulik maitse hapukusega. Pakume mitmeid retsepte oma lemmikjoogi valmistamiseks..

Igal aastal valmistame seda maitsvat jooki, meie pere lastele meeldivad need joogid, aga ka õuna-, pirni- ja sõstrakompott.

Tähelepanu! Kõik retseptid arvutatakse ühe kolmeliitrise purgi kohta (kui kirjelduses ei ole sätestatud teisiti).

Soovitame puuviljavarred marjade küljest lahti rebida vahetult enne keetmist. Kirsid peavad olema terved, puhtad ja eelistatavalt kuivad.

Talveks hautatud kirss - lihtne retsept ilma steriliseerimiseta

Ilma steriliseerimiseta ei tähenda see, et pankasid pole vaja steriliseerida. See viitab sellele, et kompotti pole vaja keeta. Seetõttu soovitan teil purgid eelnevalt ära keeta.

  • 300 g marju koos ubadega;
  • 300 g suhkrut;
  • 2,5–2,7 liitrit puhast vett.

1. Iga kirss tuleb hambatikuga tükeldada, panna eelküpsetatud purki ja puistata suhkruga.

2. Keetke vesi ja valage marjad - nii, et kirsid suhkruga oleksid kaetud.

3. Pange anuma kaelale kaas ja jätke veerand tundi.

4. Viige ülejäänud vesi tagasi keevasse vette ja valage see nüüd ääreni purki.

5. Sulgege kohe rauakatte alla, pöörake ümber ja katke jope või tekiga.

6. Kui see jahtub, viige purk tagasi normaalsesse asendisse ja pange jahedasse kohta..

Tähelepanu! Marjajooke, mis on valmistatud keetmata (ilma steriliseerimiseta), saab säilitada ainult ühe aasta.!

1-liitrise purgi kirsikompoti retsept

Sellistes pankades muidugi vaevalt keegi kompoti sulgeb. Sellegipoolest kasutavad nad enamasti 3-liitriseid mahuteid. Kuid otsustasime, et selline retsept võib kellelegi kasuks tulla..

Hoiatan teid kohe - kompott on väga kontsentreeritud, seetõttu on enne kasutamist parem lahjendada see veega.

Ühes purgis on vaja 350 g kirsse koos šahtidega ja pool klaasi suhkrut.

Ja nüüd, kuidas süüa teha:

1. Purk on marjadega täielikult täidetud, vala keeva veega ja jäta 10 minutiks;

2. Nõrutage vesi, lisage magusaine ja pange tulele - keetke siirup;

3. Katke purk marjadega nii, et see ei jahtuks;

4. Kui kogu suhkur on hajunud, valage siirup kaane all olevasse kirsirulli.

Pöörake purk tagurpidi, oodake, kuni see täielikult jahtub, ja pange see lattu. Sellist kompoti peate aasta jooksul jooma.

Tahan pakkuda alternatiivi, mida saaks kasutada joogi pikaajaliseks säilitamiseks valmistamiseks.

Liitri purgi kohta on vaja 200 g kirsse koos ubadega ja 150 g suhkrut.

Ja nüüd retsept ise:

1. Pange marjad steriliseeritud mahutisse ja katke suhkruga;

2. Vala keeva veega ja pane kuuma veega pannile (nii, et see ulatuks purgi õlgadele);

3. Steriliseerige 15 minutit.

Veeretage valmis jook rauast katte all, jahutage toatemperatuuril ja laske see keldrisse.

Maitsev kirsikompott vaarikatega talveks

Konserveeritud jookide valmistamiseks ei ole vaja kasutada ühte tüüpi marju. Proovige teha kirsist vaarikakompotti. See on väga maitsev ja tervislik.!

  • Nael kirssi ilma vartega, kiviga;
  • Klaas vaarikaid (tavaline lihvitud);
  • Klaas suhkrut;
  • Okas piparmünt.

Pese ja steriliseeri purgid ja kaaned hästi.

1. Pange marjad steriilsesse purki, katke suhkruga.

2. Pange vesi keemiseni (umbes 2,5–2,7 L)..

3. Kui see keeb, võite visata piparmünt, oodata 5 minutit ja saada see kätte.

4. See väike saladus lisab kompoti aroomi ja värskuse maitset..

5. Valage marjad keeva veega (ääreni), keerake kaas üles.

Kui jahe, puhastage kelder.

Teine retsept on standard, koos toiduvalmistamisega. Võite võtta isegi külmutatud marju.

  • Nael vaarikaid;
  • 1 kg kirsse;
  • Klaas suhkrut.

1. Pange marjad pannile ja valage kolm liitrit vett, pange pliidile.

2. Lase keema tõusta ja lisa suhkur. Muide, pole vaja võtta vaid klaasi magusainet.

3. Saate enam-vähem keskenduda oma eelistustele.

4. Kui kompott keeb uuesti, lülitage see välja ja valage steriilsesse purki.

Kontrollime tihedust, keerates purgid tagurpidi.

Katke, jahutage ja puhastage (saab hoida toatemperatuuril).

Kirsikompott koos šahtidega 3-liitristes purkides + seemneteta retsept

Siin teen ettepaneku tutvuda klassikaliste retseptidega.

Pitted

Komponendid põhinevad ühel purgil.

1. Pange nael kirsid steriilsesse nõusse ja valage keeva veega (täielik purk).

2. Katke ja oodake 10-15 minutit.

3. Valage kastrulisse vett, valage klaasi suhkrut, keetke.

Vala siirup kirsipurki (ääreni), keera võtmega kokku.

Jahutage ja laske keldrisse madalamale.

Sidrunhappega

Veel üks retsept - sidruniga. Siin ei toimi see lõhna- ja maitseainena, vaid säilitusainena - parema säilitamise jaoks.

1. Vajame 3 tassi kirsse ubadega, klaasi suhkrut ja ¼ tl sidrunit.

2. Pange marjad purki, valage ääreni keeva veega. Oodake veerand tundi ja valage vedelik pannile.

3. Valage vette suhkur, sidrun, pange pliidile ja keetke, kuni see on täielikult lahustunud.

4. Vala keev siirup uuesti purki, oota veerand tundi ja naase pannile.

5. Sellised manipulatsioonid tuleb läbi viia veel üks kord..

6. Pärast kolmandat keetmist valage siirup uuesti purki ja saate selle sulgeda.

Selle retsepti järgi valmistatud kompotti saab säilitada isegi kodus..

Seemneteta

Rikkaliku magustoidujoogi saab valmistada oavabadest marjadest.

1. 750 g kirsse tuleb töödelda ja luud eemaldada.

2. Kirsimoosi retseptidega artiklis rääkisin mitmel viisil, ärge olge laisk, vaadake.

3. Pange viljaliha purki, valage täielikult keeva veega.

4. 10 minuti pärast valage kastrulisse, lisage poolteist klaasi suhkrut ja pange tulele.

5. Keetke keemiseni, oodake magusaine lahustumist.

6. Vala kirsid uuesti kuuma siirupiga ja veeretage need rauakatte alla.

See on huvitav! Katseid armastavad koduperenaised lisavad kompotile erinevaid vürtse.

Kirsikompott apelsiniga talveks ilma steriliseerimiseta

Lihtne keetmine, huvitav kombinatsioon, vitamiinide eelised - sellel retseptil on üks kindel eelis. Ja ka tsitruse nootide imeline aroom ja maitse. Kuidas seda süüa teha?

Kolmeliitrise mahuti jaoks võtke nael kirsse, 1 apelsin, viilutatud õhukesteks rõngasteks koos koorega, klaas suhkrut.

Steriliseerige purgid ja kaaned mugaval viisil. Keeda kaaneid vees 10 minutit ja steriliseerige purgid 5-8 minutit auruga.

1. Pange purki marju ja puuvilju;

2. Valage keeva veega ülaosale;

3. 10 minuti pärast tühjendage vesi ja jätke see siirupiks ning lisage marjadele veel üks segu (ka keeva veega);

4. Valage magusaine nõrutatud vedelikku, keetke madalal kuumusel, kuni see on täielikult lahustunud;

5. Vala purgist vesi välja ja lisa siirup.

6. Sulgege kompott rauakaanega võtmed kätte, keerake see tagurpidi ja oodake, kuni see jahtub.

Nüüd saate salvestada.

Talveks lihtne hautatud kirss piparmündiga

Meil on juba üks piparmündiretsept, kuid see jook on nii maitsev ja värskendav, et seda pole võimalik varjata.

  • 300 g kirsse ubadega;
  • Klaas pruuni suhkrut (melassi säilitamisel on see rikkalikum maitse);
  • Paar oksa piparmündi (voldikud võivad olla).

1. Pange marjad ja piparmünt steriilsetesse purkidesse, valage servadele keeva veega, katke kaanega.

2. Veerand tunni pärast valage vedelik pannile ja pange see uuesti pliidile.

3. Valage suhkur piparmündiga kirssidesse.

4. Kui vesi keeb, valage see uuesti purki ja keerake kaas üles.

5. Keerake õrnalt mitu korda (üles ja alla), nii et suhkur hajub.

Jahutage toatemperatuuril ja pange pimedasse kohta..

3-liitrine kirsikompott maasikatega

Sellist jooki saab valmistada mitte ainult hooajal. Kui teil on sügavkülmas külmunud marja, saab kompoti teha isegi talvel. Ja juua kohe!

  • Pool maasikat (ärge unustage varred eemaldada);
  • 300 g kirsse;
  • Klaas suhkrut.

Nõuanne! Maasikate tõttu osutub kompott kergemaks ja värskendavamaks. Kui küpsetate karastusjoogina, proovige lisada vähem suhkrut. Ja saate süüa isegi ilma magusaineta.

2. Keetke 3 liitrit vett ja pange sinna kõik marjad - kõigepealt kirss, siis maasikad;

3. Lisage suhkur, keetke keemiseni ja keetke madalal kuumusel 10 minutit;

4. Eemaldage pliidilt, valage purki, rullige kokku säilitusvõtmega.

Seda kompoti saab igal ajal keeta - lihtsalt jahutage ja jooge. Kui te pole suhkrut kasutanud, proovige klaasile lisada mett ja piparmündilehte. Väga maitsev!

Kompott assortii kirsside, sõstarde, karusmarjadega

Need marjad täiendavad üksteist suurepäraselt, nii et võite neid julgelt talveks magustoidujoogi valmistamiseks võtta. Soovitan punaseid sõstraid, otse oksal.

3-liitrise purgi retsept, kui peate küpsetama 1 liitrit, siis vähendage koostisosade arvu.

Mida sisaldab kompositsioon:

  • 150 g karusmarjad;
  • 150 g punast või musta sõstart;
  • 300 g kirsse ubadega;
  • Poolteist tassi suhkrut (kui teile meeldib hape, võite vähem).

1. Esimene kiht väljapanekul on sõstar, seejärel karusmari ja viimane rida on kirss.

2. Keetke siirup veest ja suhkrust (peate selle täielikult hajutama).

3. Valage marjad, katke ja oodake veerand tundi.

4. Vaadake, kui siirup on imendunud, peate lisama rohkem, nii et purk oleks täidetud.

Sulgege rauakatte all, jahutage toatemperatuuril ja laske keldrisse või pange pimedasse jahedasse kohta.

Õuntega

Kuna me räägime sortimendist, ei saa ma aidata, kuid jagan veel ühte retsepti.

Boonuseks saab kirsi-õunakompoti, mille jaoks vajate:

  • 5 keskmist õuna;
  • 300 g kirsse;
  • 100 g suhkrut.

1. 3 l vett keedetakse.

2. Vahepeal tuleb õunad lõigata väikesteks viiludeks (kuid mitte päris väikesteks, muidu need lagunevad laiali).

3. Kõigepealt pange õunad keevasse vette, seejärel kirsid.

4. Oodake keemiseni, lülitage gaas välja ja keetke veerand tundi.

5. Lisage lõpus suhkur ja lahustumisel eemaldage see pliidilt ja valage purki.

6. Pangad keeravad ümber ja mähivad.

Seda kompotti saab talveks küpsetada, kuid puuvilja- ja marjamaitset saab nautida iga päev..

Kirsiks aprikoosikompott talveks

Erksate oranžide aprikooside ja rubiinkirsside väga maitsev segu on põimitud meeldivaks rikkalikuks maitseks. Kui teil on neid aastaid, saate kindlasti ennast maitsva joogiga maitsta..

Te vajate marju 3-liitrises purgis:

  • 400 grammi kirsse
  • 400 grammi seemneteta kontuur
  • 5 liitri vee kohta 600–700 grammi suhkrut

1 Keetke purgid, kaaned ka.

2. Täitke konteiner pestud marjadega.

3. Valage suhkur vette, keetke magus siirup mitu minutit.

4. Valage marjasiirup ülaosale. Katke ja steriliseerige pannil 15 minutit pärast keetmist.

5. Võtke välja, keerake üles ja keerake kaaned alla.

Purgid on väga kuumad, nii et haarake neist tangide või kaltsudega.

Videoretsept kirsi- ja õunakompotiga tervete õuntega

Valmistasime ainult marju, see on maitsev, selles pole kahtlust. Kuid kui lisate muid marju (maasikad, maasikad, vaarikad), muutub maitse rikkamaks ja erksamaks.

Naudime õuntega valgete õunte keetmist. Veelgi enam, me panime need purki puutumata, viiludeks lõikamata. Valige väikesed puuviljad.

3-liitrise purgi koostisosad:

  • Kirss - 0,5 kg.
  • Õunad - 4 tk..
  • Suhkur - 250 - 300 gr.

Väga maitsev värskendav jook, on juba pikka aega meie lemmikutes olnud. Me teeme süüa igal aastal ja oleme avatud pühadeks, kus ravime külalisi. Mõnus maitse ja ilus rubiinvärv pole kedagi ükskõikseks jätnud.

Kirsikompoti eelised

Need on kirssidega kompotide retseptid. Ja lõpuks tahan rääkida joogi eelistest. Enamik vitamiine, kus marju keedeti lühikest aega.

Kasulikud omadused täiskasvanutele ja lastele:

  • Suurendab hemoglobiini, normaliseerib vererõhku, tugevdab veresoonte seinu;
  • Tugevdab immuunsussüsteemi;
  • Mõjub soodsalt nahale;
  • Normaliseerib soolestiku talitlust;
  • Hoiab ära verehüüvete moodustumise;
  • Aeglustab vananemisprotsessi.

Lisaks on rasedatele kasulik ka vähese suhkruga pruulitud kompott..

1. Kirss sisaldab foolhapet, mis on vajalik esimestel kuudel loote normaalseks arenguks. Raud vähendab aneemia riski.

2. Kerge diureetilise toime tõttu aitab jook võidelda tursega, mis muretseb sageli last ootavatel naistel.

3. Ja kiudainetel on soolestikule kasulik toime ja see hoiab ära kõhukinnisuse. Jood toetab kilpnääret.

Kompott, valmistatud ilma suhkruta, võite juua kehakaalu langetamiseks. Ja eeliste suurendamiseks on soovitatav lisada mett.

Siin on selline maitsev ja tervislik jook. Selle küpsetamine ei ole keeruline isegi noorte ja kogenematute tüdrukute jaoks. Suvel värsketest marjadest ja talvel külmutatud marjadest võivad täiskasvanud ja lapsed kompoti juua vähemalt iga päev.

Jelena

Sõbrad, mulle meeldis artikkel! Jagage seda oma sõpradega! Ainult üks klõps sotsiaalsele nupule. võrgud ja oletegi valmis! See aitab mul muuta saiti teie jaoks veelgi kasulikumaks ja huvitavamaks.!

Maitse nr.ru

Kirsikompoti eelised ja kahju kehakaalu langetamiseks

Toitumisspetsialistid usuvad, et puuviljajoogid ja omatehtud kompotid ei sisalda värvaineid ega säilitusaineid, erinevalt pakimahladest, jääteedest ja muudest kirsipuu pooltoodetest.

Kirsikompoti kasulikkus ja kahjustus naistele

Kontrollige kõlblikkusaega ja seda, kas purgi kaas on paistes. Tavaliselt säilitatakse konserveeritud tehasekompotti 2 kuni 3 aastat, kuid sellest saadav kasu jääb alles esimese kuue kuu jooksul pärast valmistamist.

Kirsikompoti kasu ja kahjustab keha

Oluline punkt on joogi koostis, mis on märgitud etiketil, lisaks marjadele, sidrunhappele ja suhkrule võib see sisaldada lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid, seda toodet ei tasu osta, eriti lastele..

Kirsid sisaldavad vitamiinide ja orgaaniliste hapete, raua, kaaliumi ja vase ait.

Kirss sisaldab piisavalt

  • Sahara,
  • A-, C-vitamiin,
  • pektiin.

Keetmisel aurustub askorbiinhape praktiliselt, kuid sinna jäävad B-vitamiinid, karotenoidid, pektiinid, mineraalid ja antioksüdandid.

Kirside kasulike omaduste kohta on palju fakte..

Muidugi võite hautatud puuvilju koos kividega süüa teha, kuid see nõuab pikemat keetmist, kuid sel juhul väheneb toitainete hulk.

Lõppude lõpuks sisaldavad luud amügdaliini, mis võib muutuda vesiniktsüaniidhappeks.

See marja parandab seedimist ja söögiisu..

Kirsikompoti tervisele kasulik ja kahjulik

Aneemia jaoks asendamatu vahend, kirsse kasutatakse ülemiste hingamisteede, maksahaiguste korral, sellel on kasulik mõju närvisüsteemile.

Värskete, kuivatatud, külmutatud kirsside või kompottide, mahlade või konservide kujul kasutamine vähendab südame-veresoonkonna haiguste riski.

Selline jook kahjustab hambaid ja keha (ühes klaasis on 60–100 kcal).

Valmis jookide ostmisel, näiteks plekkpurgis, pöörake tähelepanu sellele, et see ei oleks deformeerunud, kuna raud võib sel juhul eraldada kahjulikke aineid.

Nii lastele kui täiskasvanutele on võrdselt kasulik kirsikompott, mille kasulikkus on ka see, et kõrge magneesiumi ja raua sisaldus aitab kaasa aneemiaga vere hemoglobiini taseme tõusule..

Kompoti ainus puudus on kõrge suhkrusisaldus.

Kirsikompott nagu on ja võta

Kirss ilmus esmakordselt Krimmi ja Kaukaasia Musta mere rannikule, kust see jõudis Itaaliasse ja levis kogu Euroopas..

Aastaringselt ei saa me alati süüa värsket kirssi, nii et parim viis on teha kirsikompott.

Kirsijooki peetakse marjakompottide seas üheks parimaks.

Kirssidest valmistatud konservkompoti talveks ise koristades eemaldage kindlasti marjad seemnetest.

Konservikarbis pannakse marjad silmamunade külge, klaaspurk on vaid 40% täis.

Kuid viimases näete marjade kvaliteeti ja siirupi läbipaistvust.

Kirss

See on viljapuud perekonnast ploom, perekond roosa. Teadlased usuvad, et inimene on seda teadnud enam kui 2000 aastat ja esimest korda viljelesid nad seda tänapäeva Hiina ja Kaukaasia territooriumil. Botaanilisest vaatepunktist on kirs luuviljaline, kuid igapäevaelus on see traditsiooniliselt marjade sektsioonis..

Kirsse kasutatakse aktiivselt toiduvalmistamisel ja toitumisel. Kuid oma vitamiinide ja mineraalide kompleksi tõttu on sellel suur potentsiaal teaduslikus meditsiinis ja kosmetoloogias. Mis eristab kirsse teistest puuviljadest, on kõrge antioksüdantide ja orgaaniliste hapete sisaldus. Need tugevdavad keha ja soodustavad regenereerimisprotsesse..

Kirside kasulikud omadused

Koostis ja kalorisisaldus

Peamised ained
(g / 100 g):
Värske
marjad [1]
Külmutatud
suhkruvaba [2]
Kuivatatud
suhkruga [3]
Konserveeritud
suhkrusiirupis [4]
Värske
mahl [5]
Vesi86.1387,2016,6075,6685,18
Süsivesikud12.1811.0280.4523,2713.70
Suhkur8.499.0267.1522.1712.21
Toidukiud1,61,62,51,1-
Oravad1.000,921,250,730,31
Rasvad0.300,440,730,100,54
Kalorid (Kcal)viiskümmend463339159
Mineraalid (mg / 100 g):
Kaalium17312437693161
Kaltsiumkuusteistkolmteist3810kolmteist
Fosforviisteistkuusteist361017
Magneesium99226üksteist
Naatrium31kolmteist74
Raud0,320,530,681.30,42
Tsink0,100,100,250,060,03
Vitamiinid (mg / 100 g):
C-vitamiin101.719,32.07.4
PP-vitamiin0,4000,1370,8670,1680,3
A-vitamiin0,3850,2610,8490,214-
E-vitamiin0,070,050,170,23-
B6-vitamiin0,0440,0670,1010,0440,037
B2-vitamiin0,0400,0340,1010,0390,02
B1-vitamiin0,0300,0440,0580,016
0,060

Kõigepealt tuleb märkida, et kirsside keemiline koostis sõltub suuresti sordi, mulla koostisest ja kliimast, milles need kasvavad..

Kuid igal juhul toovad värsked ja kuivatatud puuviljad organismile suurimat kasu. Vaatamata asjaolule, et neid ei saa ühe või teise kasuliku elemendi sisalduse osas tšempioniteks pidada, on neis enam-vähem ühtlaselt esitatud lai valik vitamiine ja mineraale. Huvitav on see, et kirsside kuivatamisel mitte ainult ei kaotata toitaineid, vaid nende hulk suureneb. Marjade külmutamine pole nii hästi talutav - osa toitaineid on siiski hävinud.

Kirsse on parem kuivatada ilma suhkrut lisamata, vastasel juhul suureneb nende kalorsus. Siirupis ja kirsimoosides konserveeritud marju eristatakse ka kõrge suhkrusisalduse ja kõrge kalorsusega. Lisaks sisaldavad need märkimisväärselt vähem vitamiine ja mineraale, nii et kirsside kahjulikkus ja kasu tervisele määratakse selle valmistamise või valmistamise meetodiga.

Raviomadused

Ülaltoodud tabeleid vaadates võime järeldada, et kirsipuuviljad on rikkad A- ja C-vitamiinide poolest (100 g neid marju annab 20% retinooli päevasest normist ja 12% askorbiinhapet). Lisaks sisaldavad need B-vitamiine, samuti E- ja PP-vitamiini. Kirss on ka asendamatu aminohappe trüptofaani, foolhappe ja pektiini allikas [6]. Lisaks sisaldavad marjad kaaliumi, fosforit, kaltsiumi, magneesiumi, rauda, ​​tsinki, vaske jne. Kuid nende peamine trump on antioksüdantide sisaldus.

Kirsside söömine võib positiivselt mõjutada südame-veresoonkonna tööd. PP-vitamiin, eriti koos askorbiinhappega, vähendab kapillaaride läbilaskvust ja aitab luua veresoonte seintes metaboolseid protsesse [7]. Lisaks on kirsside keemilises koostises kumariinid (peamiselt oksükumariinid), mis osalevad vere hüübivuse reguleerimises. Nende toimet saab võrrelda verehüüve tekitavate antikoagulantide toimega..

Te ei saa tähelepanuta jätta asjaolu, et kirss sisaldab B9-vitamiini või foolhapet. Veelgi olulisem on see, et koos raua ja vitamiiniga satub marjadest kehasse rauda ja vitamiini C. Kogu kompleks on aneemia vastu äärmiselt kasulik.

Kuna selle koostises on orgaaniliste hapete komplekt, nimelt askorbiin-, sidrun-, õun- ja kirsid, suurendavad need mao happesust ja on soovitatav gastriidi (madala happesusega) korral. Salitsüül-, sipelg- ja merevaikhapete olemasolu määrab omakorda marjade bakteritsiidsed omadused.

Kirsipuuviljad on rikkad antioksüdantide, eriti antotsüaniinide - glükosiidide järgi, mis määravad marja värvi. See taimne pigment aitab kehal võidelda põletiku ja oksüdatiivse stressiga, mis kahjustavad terveid rakke [8]. Lisaks sellele eemaldavad antotsüaniinid kusihappe kehast ja takistavad selle kristallumist koos järgneva vajumisega liigestele. Seega võib kirssidest saada abi podagra ravis või vähemalt aidata selle rünnakuid leevendada.

Kirsides sisalduvad pektiiniained, mida peetakse suurepärasteks looduslikeks enterosorbentideks, aitavad keha puhastada, eemaldades sellest mürgiseid elemente. Samuti aitavad need säilitada normaalset kolesterooli..

Kaaliumi ja magneesiumi olemasolu marjades tagab liigse vedeliku eemaldamise kehast. Ainult kirsside söömine muidugi ei aita ödeemi probleemi lahendada, kuid koos vähese soola tarbimise ja aktiivse liikumisega võite loota märgatavale mõjule.

Märkimisväärne kogus vaske puuvilja koostises viitab sellele, et sellel on sedatiivsed omadused ja see aitab kaasa närvisüsteemi rahustamisele. Kuid see mõju ei ole nii väljendunud, et tugineda tõsiste närvikahjustustega inimeste seisundi kvalitatiivsetele muutustele..

Pange tähele, et koos kirsside puuviljadega satub kehasse ka asendamatu aminohape, trüptofaan, millest sünteesitakse hormoonid serotoniin ja melatoniin. Viimane võtab aktiivselt osa ööpäevase rütmi reguleerimisest ja avaldab positiivset mõju une kestusele ja kvaliteedile. Katsed on näidanud, et 240 ml kirsimahla igapäevane tarbimine viie päeva jooksul aitab uneprobleeme ja unetust põdevatel inimestel magama jääda [9].

Marja hulka kuuluvate flavonoidide põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused tagavad lihaste kiire taastumise pärast aktiivset füüsilist pingutust [10]. Kirsimahl aitab toime tulla valu ja väikeste lihaspõletikega ning on kasulik regulaarsel treenimisel.

Kirsside kasutamine meditsiinis

Tänaseks pole kirsside vilju tavameditsiinis eriti aktiivselt kasutatud, ehkki paljud teadlased on selle puuvilja eeliseid ja kahju uurinud. Kuid farmakoloogias on kirsikummi (puutüvest koore kahjustuskohtades väljaulatuv liimimass) juba kasutust leidnud. Oma omaduste tõttu muutub see tavaliselt vaktsiini abiaineks - aineks, mis on mõeldud keha immuunvastuse suurendamiseks sissetoodud antigeenile.

Lisaks kasutatakse seda ravimite manustamissüsteemides - ravimi transportimiseks otse soovitud elundisse või rakkudesse. Mõnikord täidab kummi ka emulgaatori puhttehnilist funktsiooni, takistades ravimite erinevate komponentide segunemist. Lõpuks kasutatakse ümbritsevate omadustega kirsiliimi mõnikord seedetrakti haiguste raviks mõeldud ravimite tootmisel..

Samuti väärib märkimist, et viimastel aastatel on taimsed diureetikumid populaarsust kogumas. Erinevalt keemilistest ravimitest aitavad need vabaneda liigsest vedelikust, kaotades vähem kasulikke elemente. Nende hulgas on kirsside vartest valmistatud keetmine. See on saadaval toidulisandite kujul ja avaldab kehale kerget mõju. Selliste ravimite väljatöötamisega seotud ravimiettevõtted väidavad, et kirsis sisalduva kaaliumi ja flavonoidide tõttu aitab toidulisand võidelda kuseteede põletiku vastu.

Ja arvestades, et kirssidel on tugev meeldiv lõhn, kasutatakse looduslikku lõhna- ja maitseainet ravimite (kommide, tablettide, jookide, siirupite, pulbrite jne) maitse ja lõhna parandamiseks laialdaselt.

Kirss rahvameditsiinis

Kuna kirsid on väga levinud ja taskukohane toode, milles on palju kasulikke aineid, kasutatakse seda sageli traditsioonilise meditsiini retseptides. Puuviljadest ja muudest taimeosadest (kumm, lehed, varred, oksad) valmistatakse infusioone, dekokte, potjooke, tehakse kompresse ja vanne. Siiski ei tohiks ise ravimisega tegeleda ja kui teil on terviseprobleeme, peate kindlasti arstiga nõu pidama. Arsti nõusolekul võivad kirsid olla hea lisa uimastiravile, kuid mitte selle asendajaks.

Värskeid marju ise peetakse kergeks lahtistavaks. Need aitavad lahendada kõhukinnisuse probleemi, mis ilmneb inimese vähese liikuvusega. Kirss on ka tõhus abiline võitluses halva hingeõhuga. Tuleks selgitada, et puuviljad ei lahenda terviseprobleeme, põhjustades seiskunud hingamist. Kuid juhul, kui sõid sõid, mis seedimisel eraldab väävliühendeid (näiteks küüslauku), aitavad kirsid neutraliseerida aroomi.

Seal on palju populaarseid retsepte, mis aitavad võidelda hüpertensiooni vastu. Niisiis, vastavalt ühele neist on vaja jahvatussegisti jahvatada segistis või hakkima 200 g värskeid seemneteta kirsse, 2 küüslauguküünt ja 1 spl mett. Võtke seda segu üks supilusikatäis päevas enne hommikusööki.

Värske kirsimahla osas soovitavad rahvaarstid seda kasutada epilepsia ja mõnede vaimuhaiguste korral. Joogil on seda sisaldava vase tõttu rahustav toime. Samuti avaldab see positiivset mõju seedesüsteemile, parandades söögiisu. Lisaks usutakse, et mahl on võimeline võitlema düsenteeria põhjustajate vastu ning on efektiivne palaviku ja bronhiidi korral (kui rögalahus). Lõpuks takistab kirsi- ja arbuusimahlade kombinatsioon neerukivide teket. Tavaliselt juua üks klaas pärast iga sööki.

Kirsikummi või lihtsalt puitunud liim ümbritseb hästi ja on seetõttu soovitatav soole- ja mao limaskestade põletiku raviks. Traditsioonilised ravitsejad väidavad, et selle regulaarne kasutamine vähendab ja normaliseerib mao happesust, aidates sel viisil vabaneda kõrvetisest ja parema külje valu vaevustest. Lisaks soodustab kumm veel plahvatamata konnasilmade kiiret paranemist. Pärast sooja vanni loputage jalgu jaheda veega, kandke haavakohale värsket liimi ja kinnitage riba abil..

Lõpuks peetakse kirsipuu lehti heaks viisiks ninaverejooksu peatamiseks ja haavade paranemise kiirendamiseks. Traditsioonilised ravitsejad soovitavad kasta hakitud värsketest lehtedest puuvillast tampooni või viljalihasegusid.

Keetmised

Nohu korral, millega kaasneb kurguvalu, soovitavad rahvaarstid panna 500 g värsket kirssi 500 ml kuiva punasesse veini ja keeta 10 minutit. Lisage lõpus veidi suhkrut. Peate jooma pool klaasi 3-4 korda päevas. Kirsse saab kasutada ka laste palavikuvastase ravimina. Peaksite võtma 100 g kuivatatud puuvilju, valama neile 500 ml vett ja hoidma madalal kuumusel, kuni umbes kolmandik vedeliku mahust on aurustunud. Joomise ajal peaks jook olema soe.

Dekoratsioonide valmistamiseks kasutatakse lisaks marjadele endile ka lehti. Näiteks maksahaiguste korral on soovitatav võtta 10 g purustatud lehti, lisada 1 tass piima ja keeta madalal kuumusel 30 minutit. Seejärel filtritakse puljong ja võetakse 100 ml kolm korda päevas. Pange tähele, et enne toiduvalmistamist tuleb lehed põhjalikult pesta.

Rahvameditsiinis on väga kasulikud kirsioksad. Neid tuleb ka põhjalikult pesta, täita kuuma veega, keeta ja keeta 5 minutit. Saadud vedelik tuleb filtreerida läbi marli ja lasta jahtuda. Sellist keetmist juuakse tavaliselt seedehäirete ja koolikutega klaasis 3-4 korda päevas. Võite sellele lisada ka pisut piima ja pühkida sellega oma jalad igal hommikul ja õhtul. Rahvaarstide sõnul aitab selline protseduur leevendada väsimust ja muudab jalgade naha pehmeks..

Veel üks rahvameditsiinis sageli kasutatav koostisosa on kirsside varred. Nad soovitavad ravida põletikulisi liigeseid (artriit, podagra, reuma), samuti kasutada neid urolitiaasi ja ödeemi korral diureetikumidena. Reeglina valmistatakse keetmine kiirusega 40 g vart 1 liitri vee kohta. Pestud kirsside sabad valatakse veega ja keedetakse madalal kuumusel 10 minutit. Seejärel puljong filtreeritakse ja jahutatakse. Seda tuleks võtta pool tassi 3 korda päevas enne sööki. Selle ravimiga võite liigesid ka üleöö hõõruda..

Infusioonid

Puuviljade, lehtede, varte ja kirsside okste infusioonid on soovitatav kasutada koolikute, seedehäirete, kõrge palaviku, bronhiidi ja südamehaiguste korral. Seedetrakti probleemide korral võtke tavaliselt umbes 10 lehte, peske neid ja valage 500 ml keeva veega. Vedelikel lastakse infundeerida kaane all umbes 30 minutit. Kurna läbi marli ja jahuta, joo infusioonid pool klaasi 4 korda päevas.

Temperatuuri alandamiseks on soovitatav valada 300 g seemneteta värskeid marju keeva veega, lasta neil 30 minutit kaane all seista ja juua palavikuvastast ravimit soojas vormis. Kroonilise bronhiidi korral valatakse 1 tl purustatud varred ühe klaasi keeva veega ja lastakse pisut infundeerida. Peate jooma 3-4 korda päevas. Võite võtta ka umbes 10 kuni 10 cm pikkust kirsioksa, valada need 1 liitri veega, keeta 5 minutit ja lasta umbes pool tundi tõmmata. Joo mitu korda päevas, lisades mett.

Südamevalu infusiooni ettevalmistamiseks peate võtma kuivatatud kirsse, lisama neile viirpuu või roosi puusade kuivatatud puuvilju, valama keeva veega ja jätma 40 minutiks kaane alla nõudma. Võtke pool klaasi kolm korda päevas enne sööki.

Kirss idamaises meditsiinis

Juba iidsetel aegadel kasutati idas asuvaid kirsse mitte ainult toidutoodetena, vaid ka raviainena. Näiteks usuti, et see alandab vererõhku, ravib iiveldust, rahustab sapi keemist, tugevdab maksa ja magu. Purustatud luud koos taiega sisestati peenise avasse kuseteede ravimiseks. Ja mungad kasutasid kivide purustamiseks põies kirsse. Veiniga segatud kirsimahla peeti heaks köha leevendajaks.

Kirssi kasutati ka kosmeetikatootena. Näiteks usuti, et kirsimahla näole kandmine aitab nahka valgendada ja kortse silendada. Lisaks kasutati marju mitmesuguste naiste probleemide raviks, laktatsiooni parandamiseks ja raskete menstruatsioonidega.

Hiina traditsioonilises meditsiinis peetakse seda marja endiselt qi sisemise energia säilitamise vahendiks. Lisaks kasutatakse seda väliselt naha ja haavade haiguste ravis. Seda kasutatakse ka reumaatilise põletiku korral..

Keha puhastamiseks, mao soojendamiseks ja verejooksu peatamiseks kasutavad Hiina traditsioonilised ravitsejad lehti, oksi ja isegi taime juuri. Kuid nad hoiatavad selle puuvilja liigse tarbimise eest, kuna see võib põhjustada kehas yini ja yang energia tasakaalustamatust.

Kirss uurimistöös

Juba ammu on märgatud, et tänu oma keemilisele koostisele (rikkalik ja mitmekesine vitamiinide komplekt ning suur hulk mikroelemente) mõjutavad kirsside ja selle taime muude osade viljad soodsalt inimese erinevaid süsteeme ja organeid. Kuid teadlased soovivad saada täpsemat teavet selle marja omaduste ja selle võime kohta võidelda teatud haigustega..

Nii on Ameerika teadlased kinnitanud oletust, et kirsimahl aitab parandada une kvaliteeti ja kestust. Nende kogemuste kohaselt saavad unetusega inimesed sellest probleemist lahti saada, kui õpivad paar tundi enne magamaminekut jooma 2 tassi värsket kirsimahla. Nende sõnul pikeneb une kestus keskmiselt 90 minutit. Toimemehhanismi selgitatakse kirsside koostises proantotsüanidiinide keemiliste ühendite sisaldusega, mis aeglustavad trüptofaani lagunemist, mis omakorda osaleb melatoniini - unehormooni sünteesis [11].

Samuti leiti, et kirsimahl mõjutab vererõhku. Ühes selleteemalises uuringus langes hüpertensioonile kalduvatel isikutel kaks tundi pärast 300 ml puuviljajoogi saamist märkimisväärselt nii süstoolne (ülemine) kui ka diastoolne (alumine) vererõhk. Kuue tunni pärast normaliseerus seisund täielikult [12].

Teadlased panevad erilise rõhu asjaolule, et soovitud efekti saavutamiseks on vaja rangelt jälgida annust ja aega. Niisiis, kui katses osalejad võtsid sama 300 ml mahla, kuid 100 ml portsjonitena kolme tunni jooksul, siis nende vererõhus olulisi muutusi ei täheldatud. Seega võime järeldada, et vajalikud protsessid käivitatakse kehas alles pärast teatud annuse mahla samaaegset omastamist organismis [12]..

Kui me ei räägi kohalikust meetodist rõhu tõusuga tegelemiseks, vaid hüpertensiooni ravimisest, siis teises katses õnnestus teadlastel saavutada katsealuste rõhunäitajate pikaajaline normaliseerumine pärast 480 ml kirsimahla igapäevast kasutamist 12 nädala jooksul. Veelgi enam, neil oli kolesterooli langus [15].

Vene teadlaste hiljutised uuringud on näidanud veel ühte võimalikku viisi kirsikummi kasutamiseks. Lisaks vaktsiini abiainena ja emulgaatorina kasutamisele võib seda kasutada ka iseseisva haavade paranemise ravimina. Nii leiti, et tänu oma koostises oleva galaktoosi ja arabinoosi polümeerile on kirsiliimil antibakteriaalne toime. Pärast hiirtega katse tegemist jõudsid teadlased järeldusele, et kummipulber on haavaprotsessi algfaasis kõige tõhusam. See kõrvaldab rakkudest mikroobid, ei ärrita naaberkudesid ja kiirendab paranemisprotsessi [13].

USA teadlaste hiljutiste uuringute kohaselt iseloomustab kirsipuuvilju endid suur antioksüdantide sisaldus, mis võimaldab võidelda oksüdatiivse stressiga, vähendades tervislike keharakkude hävimisohtu. Samuti aitab see reguleerida triglütseriidide (rasvkoe rakkudesse kogunevate ainete) sisaldust veres. On teada, et need lipiidid on keha energiaressurss, kuid rasvase toidu, eriti kiirtoidu kontrollimatu tarbimine põhjustab nende liigset akumuleerumist veresoontes ning selle tagajärjel ateroskleroosi ja teiste südame-veresoonkonna haiguste arengut [14].

Uuring näitas, et kirsside kasutamine koos 30-minutise füüsilise tegevusega vahetult enne rasvarikka toidu söömist vähendab organismi antioksüdantse aktiivsuse suurenemise tõttu triglütseriidide liigse kogunemise riski [14].

Lisaks on kirsside kasulikud omadused äratanud teadlaste tähelepanu, kes otsivad alternatiivi reumatoidartriidi luukahjustuste ennetamise vahenditele. Olemasolevatel ravimitel on tõsised kõrvaltoimed ja neid ei saa pidevalt tarbida. Hiirtega läbi viidud uuringud on näidanud, et kirsipõhised ravimid võivad olla kasulikud krooniliste reumatoidsete põletike profülaktikaks [16].

Lõpuks on mitmed hiljutised uuringud näidanud kirsside eeliseid sportlastele. Põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused võimaldavad sportlastel treenida kauem ja suurema koormusega ning kiirendavad ka taastumisprotsessi. Ühes katses tarbisid professionaalsed jooksjad nädalas enne maratonil osalemist ja mitu päeva pärast seda 710 ml kirsimahla. Märgiti, et nad kogesid vähem lihasvalu ja nende taastumine oli kiirem kui platseebot saanud jooksjate rühmal [17].

Salendav kirss

Kirssi peetakse tooteks, mis soodustab kehakaalu langust. See on osaliselt tõsi, kuna värsked puuviljad sisaldavad vähe kaloreid - ainult 50 kcal 100 g kohta. Kuigi peaksite teadma, et ainuüksi kirsside kasutamine ei anna maagilisi tulemusi. Efekti saavutamiseks on vaja dieeti ja treeningusse viia ka muid tervislikke tooteid.

Sellegipoolest võivad kirsid olla heaks abistajaks võitluses liigse kehakaalu vastu, kuna see pole mitte ainult madala kalorsusega, vaid ka rikkalikult kiudainetega. Need aeglustavad seedimist ja küllastavad inimest pikemaks ajaks. Seega võivad marjad olla heaks alternatiiviks võileibadest või maiustustest koosnevale suupistele..

Lisaks on kirssidel madal glükeemiline indeks ja need ei kutsu esile suhkru taseme järsku tõusu kehas. Muide, ameerika teadlaste 2014. aastal läbi viidud uuringu kohaselt põhjustavad madala glükeemilise indeksiga toite sisaldavad dieedid rohkem kaalulangust kui dieedid, mis sisaldavad madala rasvasisaldusega toite [19].

Muide, toitumisspetsialistid soovitavad kirsse süüa eriti siis, kui sööte sageli rämpstoitu või muid rasvaseid toite. Marjad aitavad vähendada rasvade, eriti triglütseriidide kuhjumist, vähendada südame-veresoonkonna haiguste ja II tüüpi diabeedi tekkimise riski [18].

Kirsside keetmine

Kirss on tavaline ja taskukohane puuvili, nii et seda võib leida peaaegu igast maailma köögist. Eriti armastavad nad seda marja Ukrainas, kus kirssidega pelmeene peetakse üheks traditsiooniliseks rahvustoiduks. Üldiselt teevad kirsid keediseid, kastmeid, neid lisatakse täidisena kookidele ja pirukatele, part pannakse nendega täidiseks, need on valmistatud hautatud puuviljadest, marmelaadist, smuutidest, kokteilidest, likööridest (portugali ginnya) ja likööridest. Huvitav on see, et taime lehed lisatakse kurkidele säilitamisel, et anda neile rammusust..

Jaapanist leitud kirsside ebaharilik kasutamine. Esiteks müüakse seal selle marja maitsega laastu ja teiseks on populaarne tomatite ja kirsside ebahariliku kombinatsiooniga jäätis. Muide, kui me räägime selle puuvilja kombineerimisest teiste toodetega, siis on head maasikad, vaarikad, tsitrusviljad, banaanid, nektariinid, šokolaad, vanill, kaneel, sarapuupähklid ja mandlid. Jookidest ühendatakse kirss konjaki, veini, vermutiga. Selle marja saate lisada piimatoodetele ja juustudele..

Näiteks on see väga sobiv suvises juustu-tarretise koogis, mida on lihtne valmistada ja mis ei vaja küpsetamist. Selle ettevalmistamiseks vajate:

  • 500 g kirsse;
  • 500 g hapukoort;
  • 500 g kodujuustu;
  • 500 g suhkrut;
  • 100 g õli;
  • 200 g tavalisi küpsiseid;
  • 50 g želatiini;
  • 1 pakk kirsimoosi.

Puruks purustatud küpsised tuleb segada sulavõiga ja, moodustades koogi, panna see vormi põhja. Siis peate peksma kodujuustu, hapukoore ja suhkru, lisama želatiini ja peksma kõike uuesti, kuni saadakse homogeenne mass. Pooled kirsid tuleks kividega visata, jahvatada püreeks ja valada juba ettevalmistatud koore hulka. Vala kook seguga ja pane külmkappi tahenema. Pange ülejäänud kirsid koogile ja täitke pealmine osa keedetud želeega. Jällegi saadame kooki külmkappi, kuni see kõvaks..

Muide, kirsside seemnetest kiireks puhastamiseks võite kasutada spetsiaalseid masinaid või käsitsi seadmeid. Need hõlbustavad ja kiirendavad protsessi märkimisväärselt. Kui roogi keetmiseks või kaunistamiseks peate juba kooritud kirsid pooleks lõikama, siis võite kasutada kirsstomatite tükeldamiseks kasutatavat elutarkust. Tõsi, tasub kaaluda, et see meetod töötab ainult siis, kui teil on piisavalt suured ja mitte üleküpsenud puuviljad. Niisiis pannakse marjad tihedalt tasasele plaadile või taldrikule, kaetakse pealt millegi sama lamedaga ja, hoides ülaosa käega, tõmmake nende vahele terav nuga, lõigates need kaheks pooleks.

Lõpuks tuleb märkida, et kirsid on esikümnes puu- ja köögiviljades, mis on pestitsiidide saastumise suhtes kõige vastuvõtlikumad. Puuviljade puhastamiseks on soovitatav segada 1 spl sidrunimahla, 1 spl äädikat ja 1 klaas vett. Selles lahuses peaksid kirsid olema 10 minutit pikali ja seejärel tuleb neid pesta voolava veega.

Mis joogid ainult, kirsse ei lisa. Need on kuum punch, hõõgvein, tee ja jahutavad smuutid, mahlad, kompotid ja erinevad alkoholikokteilid. Meie arvates väärib talvise marjatee retsept erilist tähelepanu. Selle ettevalmistamiseks peate sõtkuma peotäis sulatatud kirsse piparmündi ja meega, lisama 500 ml hibiskit ja sidrunit. Suvejookide hulgast paistab silma värskendav smuuti. Selle ettevalmistamiseks peate jahvatama segistis klaasi piparmündilehti, 200 g maasikaid, 200 g kirsse, 2 banaani ja lisama 1 klaasi vett.

Kirss kosmetoloogias

Hiljuti viisid Hiina teadlased läbi eksperimendi, mis tõestas õitsvate kirsilehtede ekstrakti tõhusust võitluses erinevate etioloogiate nahapõletikega. Tõenäoliselt mitte kaugel sobiva kosmeetika väljanägemisest. Mis puutub olemasolevasse kosmeetikasse, siis tasub tähelepanu pöörata naturaalsele kirsiseemneõlile.

See ekstraheeritakse purustatud toorainest külmpressimise teel. Kuumutamine, rafineerimine või muud täiendavad puhastused jätavad õli seebistamata fraktsioonide - bioloogiliselt aktiivsete ainete, mis soodustavad naha taastumist - ära. Seetõttu peate toote ostmisel hoolikalt läbi lugema etiketid ja pöörama tähelepanu ekstraheerimise meetodile.

Õli põhineb oleiin-, steariin-, linoleen- ja palmitiinhapetel, samuti antioksüdantidel, tokoferoolidel, vitamiinidel E ja A. Haruldase eleosteariinhappe olemasolu tõttu peetakse seda ravimit üheks parimaks looduslikuks ultraviolettkiirguse kaitsjaks. Seda saab kasutada mitte ainult näol, vaid ka kogu keha, samuti huulte ja silmade naha hooldamisel. Selle tekstuur on kerge ja kiiresti imenduv..

Luues nahale nähtamatu kaitsekihi, õli mitte ainult ei kaitse seda päikese eest, vaid takistab ka niiskuse aurustumist, tasandades hüdrolipiidide tasakaalu. Samuti on tootel kerge toitumisalane toime, see soodustab kollageeni sünteesi ja toetab naha struktuuri. Süsteemse kasutamise korral võib selle omistada isegi vananemisvastase kosmeetika kategooriale.

Samuti on tohutult palju kirssidel põhineva kosmeetikatoodete rahvapäraseid retsepte. Enamik neist on näomaskid. Kõige populaarsemate hulgast võib eristada järgmist:

  • kirsimesi (5 küpset marja + 1 tl vedelat mett) - kuiva nahatüübi jaoks;
  • kirsimuna (5 küpset marja + 1 munakollane) - rasusele nahatüübile;
  • hapukoor (5 küpset marja + 1 tl hapukoort) - normaalsele nahatüübile.

Kirsside ohtlikud omadused ja vastunäidustused

Kirss sisaldab palju kasulikke elemente ja üldiselt mõjutab see keha soodsalt. Kuid samal ajal on see vili rikas orgaaniliste hapete poolest, nii et seda tuleks kasutada ettevaatlikult ja mitte liiga suurtes kogustes (mitte rohkem kui klaas korraga). Sel juhul jagatakse kasu ja kahju ainult annusest. Samuti on parem kirsside kasutamisest täielikult loobuda:

  • kalduvus allergiale või heinapalavikule (hooajaline allergiline reaktsioon taimede õietolmule);
  • maohaavandi ägenemine;
  • kõrge happesusega gastriit;
  • põiepõletik;
  • kroonilised kopsuhaigused.

Lisaks ei ole soovitatav kirsse süüa tühja kõhuga, kuna see võib põhjustada mao limaskesta ärritust. Pärast marjade ja värske kirsimahla tarbimist peate suu loputama, sest need võivad hambaemaili hävitada. Lõpuks peaksite olema ettevaatlik kirsside luude suhtes, mis neelamisel tekitavad vesiniktsüaniidhapet ja millel võib olla kehale toksiline mõju. Kuid kui neelasite ühe tuuma juhuslikult, ärge muretsege, surmav annus on umbes 50 seemet.

Vaatamata mõnedele vastunäidustustele, kui tarbite kirsse mõõdukalt, annavad need organismile hindamatut kasu: nad alustavad taastumisprotsesse, tugevdavad närvi- ja kardiovaskulaarsüsteemi, alandavad kolesterooli ja ennetavad paljusid haigusi.

Oleme selle illustratsiooni jaoks kogunud kõige olulisemad punktid kirsside eeliste ja võimalike ohtude kohta ning oleme väga tänulikud, kui jagate pilti sotsiaalvõrgustikes koos meie lehe lingiga:

Kuidas kirsse valida ja säilitada

Värsked kirsid peaksid olema vastupidavad, kuid mitte kõvad - kerge puudutusega peaks ilmnema tunne, et marja võib praguneda. Puuviljad peavad olema petioles, vastasel juhul hakkavad nahkade rebimise tõttu mahla kaotama ja kiiresti halvenema. Puuviljade värviküllastus ei tähenda alati nende küpsust, kuid võib viidata kuulumisele teatud sordi juurde (mõned kirsid jäävad isegi küpse kujul heledaks, ilma et saaksid Burgundia varjundit). Kirsse hoitakse tavaliselt külmkapis. Küpsed viljad võivad kesta kuni kümme päeva ja küpsed - umbes viis.

Kui me räägime kirsside koristamisest talveks, siis traditsiooniliselt valmistavad nad sellest moosi ja teevad keediseid. Kuumtöötlemine röövib aga enamiku vitamiinide marju ning kindlasti kasutatav suhkur lisab märkimisväärselt kaloreid. Lisaks, kui saate säilitada kirsse koos šahtidega, siis tuleb neid aasta jooksul süüa, muidu hakkab moodustuma mürgine vesiniktsüaniidhape. Kuid kirsil säilivad kuivatamisel kõik kasulikud omadused. Sellist toodet saate hoida külmkapis ja see on üks parimaid viise talve koristamiseks..

Marju saab ka külmutada. Kuigi vitamiinide, eriti C-vitamiini kogus väheneb pisut, on kirssidest külmal aastaajal siiski kasu. Viljad soovitatakse külmutada kohe pärast saagikoristust. Supermarketites marju ostes on soovitatav veenduda, et pakendil oleks võimalikult vähe jäätükke ja puuviljad oleksid mädanemisvabad. Muide, šokkide külmutamine on viimasel ajal muutunud üha populaarsemaks, kui toode asetatakse vaakumpakendisse ja allutatakse nii madalale temperatuurile, et tavalise 2-3 tunni asemel külmub see 30 minutiga ja kaotab vähem toitaineid.

Huvitavaid fakte

Kirsipuud kasvavad peaaegu kõigis maailma nurkades ja meelitavad mitte ainult võimaluse koristada maitsvaid ja tervislikke puuvilju, vaid ka võimalust nautida taimede erakordset ilu nende õitsemise ajal. Aasia riikides kasvab näiteks lisaks tavalistele kirssidele ka suur hulk dekoratiivtaimi, mida nimetatakse sakuraks. Märtsi lõpus - aprilli alguses muudavad nad linna roosa ja valge õitega hiilguseks, mida miljonid turistid kogunevad imetlema.

Muide, Jaapanis on olemas isegi spetsiaalne väljend “o-hans”, mis tähistab õitsva sakura imetlemise traditsiooni. Viimasel ajal ilmub teistes maailma riikides üha enam dekoratiivseid kirsipuid. Näiteks Kopenhaagenis, Prahas, New Yorgis on juba olemas suured pargid, mis on nende puudega peaaegu täielikult istutatud..

Kirss tuli meile Bütsantsist meile juba 11. sajandil. Ja juba XII sajandil. Juri Dolgoruky rajas äärelinnas esimesed aiad. XVIII-XIX sajandil. esimesed tööstusaiad hakkasid ilmuma Vene impeeriumis.

Muide, kahekümnenda sajandi alguses. näidendit nägi A.P. Tšehhovi "Kirsiaed", milles kirss mängib süžeed kujundavat rolli. Lisaks kujutas kuulus lastekirjanik J. Rodari filmis "Cipollino seiklused" kaht krahvinnat kirsside kujul, andes neile vastavad nimed - krahvinna kirsid ja pani nende noorele vennapojale krahv Võštšenkale nime.

2007. aastal avati Venemaal Big Bakaldy külas kirsile pühendatud muuseum. Siin alates XVII sajandist. neid marju kasvatatakse ja töödeldakse. Ja Valgevenes Glubokoe linnas korraldavad nad alates 2013. aastast sellele puuviljale pühendatud festivali. Seal püstitati kirsimälestis ja pandi suur 1414 puuga aed (linna asutamise aasta). Kirsside õitsemisele pühendatud festival toimub igal aastal aprillis Lõuna-Koreas. Mis puutub monumentidesse, siis neid võib leida mitte ainult Valgevenest, vaid ka Venemaalt (Vladimir) ja isegi USA-st (Minneapolis).

Huvitav on see, et inglise keeles on kirssidel ja kirssidel sama nimi "cherry". Ja selgitamiseks kasutavad nad tavaliselt sõnu, mis kirjeldavad puuviljade maitset: „hapu” (hapu - viitab kirsile) ja „magus” (magus - viitab kirsile).

  1. USA riiklik toitainete andmebaas, allikas
  2. USA riiklik toitainete andmebaas, allikas
  3. USA riiklik toitainete andmebaas, allikas
  4. USA riiklik toitainete andmebaas, allikas
  5. USA riiklik toitainete andmebaas, allikas
  6. Garrido M., Espino J., Toribio-Delgado A. F., Cubero J., Maynar-Marino J. I., Barriga C., Paredes S. D., Rodriguez A. B. Jerte oru kirsipõhine toode trüptofaani tarnena. 2012, lk 9–14.
  7. Mashkovsky M.D. Ravimid - 15. toim. - M.: Uus laine, 2005. - S.629-630. - 1200 s.
  8. Gil-Cardoso K., Gines I., Pinent M., Ardevol A., Arola L. Krooniline toidulisandi proantotsüanidiinide lisamine kaitseb rasvunud rottide toitumisest põhjustatud soolemuutuste eest // Molecular Nutrition and Food research. - 2017.
  9. Howatson G., Bell P.G., Tallent J., Middleton B., McHugh M.P., Ellis J. Küüslaugu kirsimahla (Prunus cerasus) mõju melatoniini tasemele ja paranenud unekvaliteet, - detsember, 51 (8), 2012.
  10. De Lima L., de Oliveira Assumpcao C., juhib J., Denadai B. Kirsside tarbimine strateegiana, et leevendada treeningutest tingitud lihaskahjustusi ja põletikku inimestel. Toit. Hosp. 2015.
  11. Joo seda, maga veel 90 minutit öösel, allikas
  12. Kent K., Charlton K. E., Jenner A., ​​Roodenrys S. Antotsüaniinirikka kirsimahla tarbimise järgselt võib vererõhu akuutne langus sõltuda annusevahemikust: Pilootülene uuring. Int. J. Food Sci. Toit. 2016.
  13. Netylko G.I., Rumakin V.P., Bozhkova S.A., Polyakova E.M. Ceravul-kummi mõju hindamine haava paranemisprotsessis in vivo katses // Rahvusvaheline Rakendus- ja Alusuuringute Ajakiri. - 2016. - Nr 7-2. - S. 226-229.
  14. K.R. Polley, N.J. Oswell, R.B. Pegg, J.A. Cooper. Kirsi kirsi tarbimine koos eelneva treeninguga või ilma suurendab antioksüdantide suutlikkust ja vähendab triglütseriidide taset pärast rasvasisaldusega sööki. Rakendusfüsioloogia, toitumine ja ainevahetus, 27. märts 2019.
  15. Chai S. C., Davis K., Zhang Z., Zha L., Kirschner K.F. Tordi kirsimahla mõju põletiku ja oksüdatiivse stressi biomarkeritele vanematel täiskasvanutel. Toitained 11 (2), 22. jaanuar 2019.
  16. Moon N., Effiong L., Song L., Gardner T. R., Soung D.Y. Tart-kirss hoiab ära luude hõrenemise RANKL-i inhibeerimise kaudu TNF-ga üleekspresseerivatel hiirtel. Toitained 11 (1), 29. detsember 2018.
  17. Kuehl K. S., Perrier E. T., Elliot D. L., Chesnutt J. C. Tordi kirsimahla tõhusus jooksu ajal tekkiva lihasvalu vähendamisel: randomiseeritud kontrollitud uuring. Rahvusvahelise sporditoitumise seltsi ajakiri, mai 2010.
  18. Kirsid: selle supertoidu kuus varjatud kasu tervisele, https://clearmedicine.com/suoerfoods-cherries/
  19. Kuidas vöökohta kahandada kirssidega, allikas

Mis tahes materjalide kasutamine ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

Administratsioon ei vastuta retseptide, nõuannete ega dieedi kasutamise eest ega taga, et näidatud teave aitab või kahjustab teid isiklikult. Ole ettevaatlik ja pöördu alati arsti poole.!